[vc_row][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”MATEMATİK HOCASI OZEL DERS VEREREK NE KADAR PARA KAZANABİLİR?” tab_id=”1648054988470-6ba652fc-d0de”][vc_column_text]Matematik hocalarımız, çalışma performanslarına göre 300 TL ile 9.000 TL arasında özel ders geliri elde edebilmektedir.

Özel ders vermek isteyen veya hali hazırda veren hocalarımızın kazanç dengesi öğretmen için oldukça önemli bir konudur. Burada öğretmenin gördüğü talep, öğrencisi ile kurduğu iletişim, kaç öğrenciyle çalışma yapabileceği, hangi seviyelerde dersler verdiği, tecrübesi ve öğretme yetkinliği devreye girer. Bir öğrenci kazanmak size bin öğrenci getirebilir. Ayrıca öğrencilerinizin başarısı sizin başarınıza değer katacaktır. Bu yüzden daha çok profil bilgilerinizi güncel tutup desteklemek için blog yazıları ile zengileştirebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”MATEMATİK ÖZEL DERS ÜCRETLERİ NEDİR?” tab_id=”1648055169117-e42a9888-ccda”][vc_column_text]Matematik özel ders ücreti: 76 TL’dir. Ortalama fiyat aralığı 50 ₺ – 500 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişimin ve fiyat farkının nedeni ise hocanın tecrübesi, almış olduğu eğitim ve öğrencileri tarafından tercih edilmesine, konumunuza, toplam alacağınız ders sayısına, seviyenize bağlı olmaktadır. Seçeceğiniz matematik öğretmeninin öğretme tekniği sizin için uygunsa matematik özel ders eğlenceli bir aktiviteye dönüşecektir.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”MATEMATİK İÇİN HAFTADA KAÇ SAAT EĞİTİM ALINMALI?” tab_id=”1648055260046-758f0080-808b”][vc_column_text]Öğrencilerin yine ikilemde kaldıkları bir diğer konu zaman konusudur. Kaç saat derse ihtiyacınız olduğunu siz ve öğretmeniniz eş zamanlı belirlemeli ve üzerinde durulacak konuların planlamasını yapmalısınız. Kendinizi geliştirmek istediğiniz konu bir tane ise 1 saat ders size yetebilir, ya da bütün bir yıl destek almak isteyebilirsiniz. Bu tamamen size ve öğretmenine bağlı olacaktır.

Ancak ortalama verilere dayanacak olursak özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler için;

AYT matematik özel ders: Hafta’da 2 saat

TYT matematik özel ders: Hafta’da 1,5 saat

LGS matematik özel ders: Hafta’da 2 saat

KPSS, DGS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerin hafta da 1,5 saat ders alması ortalama standartlara göre uygun olduğu görünmektedir.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”MATEMATİK ÖZEL DERS ALMALIMIYIM?” tab_id=”1648055879175-4529356e-2ab7″][vc_column_text]Öğrencilerin sıklıkla aklını karıştıran bu sorunun cevabını şu şekilde açıklığa kavuşturabiliriz. Matematik özel ders matematik öğrenmekte zorlanıyorum diyenler için uygun olduğu kadar bilgi ve becerisini bir üst seviyeye taşımak isteyen öğrenciler için de uygundur. Binlerce kaliteli öğretmen arasından sizin için en iyi öğretmeni hemen bulabilirsiniz yeterki isteyin!
[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lvca_heading heading=”En İyi Matematik Ders HOCASI” short_text=”Eğitim alan öğrencilerimiz hocalarımız hakkındaki değerlendirmeleri”][lvca_testimonials per_line=”3″ per_line_tablet=”2″ per_line_mobile=”1″][lvca_testimonial author=”Nazlı D.”]Gül Hanım bizimle çok ilgilenip yardımcı oldu. Çok ilerleme kaydettik. Okuldaki durumumuz şimdi çok iyi. Kendisine teşekkür ediyorum. Size de ayrıca teşekkür ediyorum bizi öğretmenimizle tanıştırdığınız için.[/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Kerem C.”]Aslı Öğretmenle hiç yüz yüze eğitim yapmadan direk online olarak başladık. Online olmasına rağmen hemen adapte olduk. Çocuklar ilk dersten çok sevdi. Çocuk dilinden çok iyi anlayan, konusunda hakim, hem düzenli ve disiplinli hem de motive edici ve samimi bir öğretmen. Herkese Aslı hocayı tavsiye ederim.[/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Derya T.”]Burak Hoca Alanında en iyilerden. Mükemmel bir hoca!! Çok anlayışlı ve kibar birisi. Kendisi sayesinde çok iyi notlar aldım. Emekleri için çok teşekkür ederim.[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lvca_heading heading=”En İyi Matematik Ders HOCALARI” short_text=”Aşağıdaki listeden size en yakın semtteki öğretmenlere ulaşabilirsiniz.”][vc_raw_html]JTVCZGlyZWN0b3Jpc3Rfc2VhcmNoX3Jlc3VsdCUyMGhlYWRlciUzRCUyMm5vJTIyJTVE[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]