ÖZEL DERS VERMENİN EN KOLAY YOLU

Öğretmenlerimizin sevdiği işi yaparak ek gelir kazanmasını kolaylaştırıyoruz. Yeni Öğrencilerinizin sizleri bulmasını sağlayın. Esnek çalışarak kendi işinizi yapmak artık çok kolay. Kendi işinizi yapmak için özgürsünüz. Siz sadece öğrencilerinize odaklanın gerisi bizim işimiz.

EN İYİ ÖZEL DERS HOCASI NASIL KULLANILIR ?

ADIM 1 : ÖĞRENCİLERE KENDİNİZİ ANLATIN

Profilini ziyaret edecek öğrencilerin için iyi bir profil oluşturmalısın. Geçmiş deneyimlerin eğitim hayatın gibi temel bilgilerini doldurman gerekir. 200’den fazla branş bulunan portalımızda en iyi olduğun branşı seçebilirsin. Kendi tanıtım videonu ekleyerek öğrencilerin sana güvenmesini  sağlayabilirsin.

ADIM 2 : ÖĞRENCİLER İLE İLETİŞİME GEÇ

Profiliniz uzman ekibimiz tarafından incelenecektir. İnceleme sonucu olumlu olduğunda profiliniz öğrencilerin aramalarında görünür olacaktır. Bu sayede yeni öğrencilerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Etkilemiş olduğunuz öğrenciler size profilinizdeki iletişim bilgileri kısmından ulaşmaya başlayacaktır. Anlaştığınız öğrenciler ile özel ders planlayabilirsiniz. Sizler harika öğretmenler olarak öğrencilerinize odaklanın ve diğer tüm süreçleri bize bırakın.

ADIM 3 : REFERANS ÖĞRENCİLER VE YORUMLAR

Özel dersi tamamlamış olduğunuz öğrencilerinizden hakkınızda yorum ve değerlendirme yapmasını isteyin. Bu sizin profilinizi daha güçlü bir hale getirecek ve yeni öğrencilerinize referans olacaktır.

SİZLERE BAŞKA NELER SUNUYORUZ ? 

KULLANIMI RAHAT BİR ARAYÜZ

Öğretmen ve öğrencilerin, işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için sade anlaşılır bir arayüz tasarlanmıştır. Her yaş aralığında ve eğitim düzeyinde kullanılabilmesi sağlanmıştır.

KALİTELİ SİSTEM

Özel ders verenler ve özel ders alanlar için altyapımız her zaman son derece hızlı ve kullanışlıdır. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır.

KATEGORİ ÇEŞİTLİLİĞİ

En İyi Özel Ders Hocası 300’den fazla branş ile kendi alanında en çok kategoriye sahip özel ders platformudur. Özel ders vermek isteyen öğretmenler istediği kategoriyi  bulabilirler. Eğer eğitim vermek istediğiniz kategoriyi bulamadıysanız hemen yeni kategori eklenmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlerle birlikte gelişiyoruz.