Ödeme / İadesi Şartları

Aşağıda belirtilen şartlar, eniyiozeldershocasi.com üyelerini ilgilendiren kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin ÖDEME VE İADE KOŞULLARI ile ilgili bölümüdür. eniyiozeldershocasi.com Web Sitesi’ni kullanmadan önce, Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

eniyiozeldershocasi.com tarafından verilen hizmetlerin bir kısmı ücret karşılığında verilmekte olup, ücret ödemesi banka havalesi, EFT veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ücretli hizmetin süresi yaptığınız ödemenin hesaplarımızdan birine geçmesinden sonra başlatılacak olup, tarafınıza başlangıç ve bitiş tarihleriyle ilgili bilgilendirme e-postası gönderilecektir. eniyiozeldershocasi.com tarafından ücret iadesi yapılabilmesi için ödeme yaptıktan en geç yedi (7) gün içinde iade talebinde bulunmuş olmanız ve profilinizin yayınlanmamış olması gerekmektedir. Profiliniz yayınlandıktan sonra eniyiozeldershocasi.com ücret iadesi talep etmeniz mümkün değildir.

Profiliniz yürürlükte olduğu süre boyunca özel ders için sizinle bağlantıya geçilmemiş olsa dahi eniyiozeldershocasi.com ücrete hak kazanır, üyelik ve diğer ürün bedellerinin iadesi talep edilemez.

Siteden kaynaklanan hukuki, teknik ve sair sorun nedeniyle 48 saatten fazla süre siteye erişim sağlanamazsa eniyiozeldershocasi.com, hizmeti kullanamadığınız saat kadar ilan sürenizi uzatacaktır. Bu nedenle bu durumda da bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

eniyiozeldershocasi.com önceden bildirmeksizin ücretsiz bir hizmeti ücretlendirme ve/veya mevcut ücretleri arttırma/azaltma ve hizmetlerine ilişkin dilediği şekilde kampanyalar yapma konusundaki haklarını saklı tutar.

Ödeme yaptığınız tutarın, siparişinize ait güncel ödeme sayfasında belirtilen tutardan düşük olması veya belirtilen hesaba geçmemiş olması durumunda profiliniz yayınlanmaya başlamaz.

Üyeliğinizin kendi isteğinizle veya sözleşmeye uymamanız nedeniyle site tarafından sona erdirilmesi halinde ücretli hizmetlerin kullanımı için ödenmiş bedel iade olunmayacaktır.